Dagmara Niedzielski My Florida Life

My Florida Life – Florydzkie życie Dagmary

Ciekawostki Wszystkie

Zachęcamy wszystkich, którzy chcą jeszcze więcej dowiedzieć się o życiu na Florydzie do odwiedzenia profilu na Instagramie i Youtube Dagmary Niedzielski. Razem ze swoją córeczką pokazuje florydzkie życie na przepięknych zdjęciach i filmikach.

Dagmarę poznałam już jakiś czas temu. Od początku podziwiałam jej niezwykły talent do fotografowania, szczególnie że fotografuje głównie znane mi i lubiane miejsca w Sarasocie i okolicach. Często patrząc na jej zdjęcia, zachwycam się, jak fajnie umie uchwycić szczegóły i pokazać je w ciekawy sposób. Oprócz zdjęć, nagrywa też filmiki, często ze swoją córeczką, pokazując na nich ciekawostki z życia na Florydzie.

Aby lepiej Wam przestawić Dagmarę, zadałam jej kilka pytań.

Skąd pomysł na założenie profilu na Instagramie i od kiedy je prowadzisz?
 
Pomysł zrodził się po roku od mojej przeprowadzki z Chicago, Illinois na Florydę, czyli w roku 2015 . Przez pierwszy rok 2014 pstrykałam (jak to ja) mnóstwo zdjęć i wstawiałam je na swój prywatny profil. Chciałam aby rodzina i znajomi zobaczyli piękno Florydy i to co widzą moje oczy codziennie. Po roku stwierdziłam, że założę osobne konto dotyczące tylko Florydy i nazwałam je My_Sarasota_Florida, gdzie wstawiałam zdjęcia i filmiki z okolic Sarasoty i tak już zostało . Obecnie profil zmienił nazwę na _My_Florida_Life_  
 
Skąd bierzesz inspiracje do zdjęć/filmików?
 

Myśle, że to przychodzi samo i często jest to pod wpływem chwili, jakiegoś widoku lub po prostu wiem że muszę się tu zatrzymać bo z tego będzie fajna fota. To takie moje hobby i nigdy bym nie pomyślała że będzie mnie śledzić już ponad 15 tysięcy osób (niby mało ale dla mnie to bardzo dużo)  i nie są to tylko osoby z Polski, mam mnóstwo followers ze Stanów czy Kanady. Ostatnio dużo czasu poświęcam na Instastory to wciąga na całego zwłaszcza kiedy dostaje tyle pozytywnych komentarzy od ludzi, którzy oglądają mnie do śniadania lub obiadu czy w przerwie na kawę. Są ciekawi co nowego u Dagi na Florydzie.

Co Ci się podoba i nie podoba na Florydzie?

Zacznę od tego co mi się podoba. Floryda jest piękna i tutaj chyba każdy wypoczywa. Pomimo tego, że nie jestem tu na wakacjach, a żyję i pracuje, mam swoje obowiązki dnia codziennego to jednak otaczające mnie palmy i piękna przyroda daje kopa do życia. Większość marzy o mieszkaniu w miejscu, gdzie panuje wieczne lato i ja również kiedyś o tym marzyłam. Sezon basenowy mamy praktycznie przez cały rok no i nie muszę kupować żadnych zimowych kurtek czy butów. Floryda i jej widoki zachwycają codziennie. Muszę jednak przyznać (i każdy kto mnie śledzi o tym dobrze wie) lato na Florydzie potrafi zmęczyć i ja nie jestem zwolenniczką tych morderczych upałów i wilgoci. Zdecydowanie wolę miesiące zimowe kiedy to swobodnie można oddychać, chodzić na spacery i cieszyć się pięknym błękitnym niebem i codziennym słoneczkiem Tak!  Zimę na Florydzie kocham najbardziej. Nie podobają mi się te długie czerwone światła na drodze. W Illinois skąd się przeprowadziłam nigdy tyle nie czekałam nawet gdy jest pusto i nic nie jedzie to czerwone czasem po 3 minuty hihihi ! No i to czego najbardziej nie lubię to robactwo. Niestety karaluchy to moja zmora. Mimo tych minusów kocham Florydę, choć czasem mam jej dość. Ale kiedy robi się tęskno za śniegiem zawsze można spakować walizkę i wyruszyć w świat.
 

Dagmara razem ze swoją córeczką Zosią opowiada o życiu na Florydzie głównie na swoim profilu na Instagramie, gdzie zamieszcza nie tylko przepiękne zdjęcia, ale również insta stories www.instagram.com/_my_florida_life_. Oprócz tego posiada konto na youtube www.youtube.com/user/dagakk79 i na Facebook www.facebook.com/My-Florida-Life-by-Dagmara-Niedzielski-552656788167456. Koniecznie odwiedźcie te profile i napełnijcie się pozytywną energią, która jest tak bardzo potrzebna, szczególnie w obecnych czasach. :)

Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *