Phillippi Estate Park w Sarasocie

Ciekawe miejsca Parki i place zabaw Wszystkie

Phillippi Estate Park to uroczy park z piękną posiadłością wpisaną do Krajowego rejestru miejsc historycznych. Znajduje się tuż przy trasie Tamiami Trail w Sarasocie.

W parku oprócz krótkiej “leśnej” ścieżki do spacerowania, można znaleźć m.in. plac zabaw, altany, które można wynająć do organizacji różnych imprez (do czego aktualnie nie namawiamy) trzy mola, idealne dla fanów wędkowania i miejsce do spuszczania na wodę kajaków czy łódek canoe.

Oczywiście główną atrakcją jest posiadłość Edson Keith Mansion z 1916 roku, którą można wynająć np. na organizację wesela. ;)

Warto wiedzieć również o tym, że od października do kwietnia w parku tym w każdą środę odbywa się Farmer’s Market, na którym można kupić m.in. świeże warzywa i owoce od lokalnych farmerów.

Zachęcamy wszystkich, którzy mają okazję, do zatrzymania się chociaż na chwilę w tym miejscu w drodze na zakupy czy na plażę. :) 

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia filmiku i zdjęć.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *