“Jesień” w Patton Park w Lakewood Ranch

Parki i place zabaw Wszystkie

Ostatnio wybraliśmy się do jednego z parków w Lakewood Ranch koło Sarasoty. Poczuliśmy się trochę jak podczas polskiej jesieni. Było pochmurno i wiele liści przybrało brązowy kolor… Ale i tak było pięknie! :)

Patton Park, bo o nim mowa, to jeden z parków znajdujących się w Lakewood Ranch. Ostatnio trafiliśmy na pogodę bardziej polską jesienną niż florydzką. Tak, u nas też zdarzają się pochmurne dni! :) I jak zobaczycie na filmiku i zdjęciach czasami na ziemi również leżą jesienne liście, chociaż u nas takie liście zdarzają się raczej w zimie niż na jesieni. ;)
 

W parku znajduje się duże jezioro o tej samej nazwie (Patton Lake) naokoło którego jest ścieżka spacerowa. Nasz syn skorzystał z okazji i wypróbował tę ścieżkę w trakcie swojego treningu biegowego. Biegnąc naokoło jeziora w pewnym momencie zauważył przy ścieżce “wielkiego i tłustego” aligatora. Leżał tuż przy samej scieżce. Nasz syn wystraszył się aligatora i zawrócił, a aligator jego i wolnym krokiem skierował się do jeziora. ;)

Oprócz atrakcji typu aligatory w parku znajduje się również mały plac zabaw dla dzieci, pawilon do piknikowania czy miejsce gdzie można zwodować swoją łódkę (lub kajak). 

Zachęcam do obejrzenia powyższego filmiku i poniższych zdjęć. A tych zainteresowanych zakupem nieruchomości w Lakewood Ranch, zapraszam do kontaktu. :)

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *