Honeymoon Island w Dunedin na Florydzie

Ciekawe miejsca Parki stanowe Wszystkie

Honeymoon Island State Park to park położony w Dunedin niedaleko Clearwater. Przepiękne miejsce z mnóstwem natury.

Nieraz już słyszałam o tym miejscu i w końcu udało mi się je odwiedzić z koleżanką. Miły spacer ścieżkami wśród natury czy delfinki na wolności to tylko niektóre atrakcje, jakie można doświadczyć w tym miejscu.

Ci co nas czytają, wiedzą, że bardzo lubimy naturę i florydzkie parki stanowe. W każdym można znaleźć ścieżki spacerowe i różnego rodzaju gatunki zwierząt i roślin. W tym konkretnym parku jedną z atrakcji było gniazdo orłów. Niestety orłów nie udało się zobaczyć, nawet przez specjalny obiektyw. Za to na plaży widziałyśmy delfinki na wolności. Mimo że ja widziałam je już na Florydzie nieraz, zawsze jest to dla mnie niesamowite przeżycie. Utwierdza mnie to w przekonaniu w jakim wyjątkowym miejscu mieszkam.

Przed zwiedzaniem parku, warto wybrać się do Rotary Centennial Nature Center, gdzie dowiecie się o historii parku oraz możecie porozmawiać o miejscach, które warto tam zobaczyć. Nie wychodźcie z tego miejsca bez mapki parku, która przyda się podczas zwiedzania!

Więcej informacji o nim znajdziecie na stronie www.floridastateparks.org/honeymoonisland

Tymczasem zachęcam do obejrzenia poniższej galerii zdjęć i krótkiego filmiku!

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *