Park Red Bug Slough Preserve w Sarasocie na Florydzie

Parki i place zabaw Wszystkie

Dziwne, że Red Bug Slough Preserve jest jednym z mniej znanych miejsc w Sarasocie. Idealne na spacery, bieganie czy spędzenie wolnego czasu z rodziną na świeżym powietrzu.

Park ten ciągnie się od ulicy Beneva Rd na skos aż do Proctor Rd. Nazwa tego parku pochodzi od czerwonych robaczków, zwanych właśnie “red bugs”. Podobno w tym parku jest ich sporo. Następnym razem postaramy się dokładniej przyjrzeć, bo ostatnio nie zwróciliśmy na to uwagi.

W parku tym można sobie zrobić naprawdę długi spacer, przejść się przy jeziorze (uwaga na aligatory) czy ścieżkami w lesie w cieniu palm i dębów. W parku znajduje się molo do łowienia ryb, ścieżka rowerowa, miejsca do piknikowania czy mały plac zabaw. 

Bardzo fajne miejsce, chociaż należy pamiętać, że w porze deszczowej jest trochę mokro, momentami nie da się przejść dalej ścieżką. Dlatego warto spacery w tym parku, szczególnie te dłuższe, zostawić na dni bardziej suche. 

Polecamy każdemu, szczególnie mieszkańcom Sarasoty i okolic, którzy szukają nowych miejsc do zwiedzenia, spacerów. 

Więcej informacji o tym parku znajdziecie na www.scgov.net/Home/Components/FacilityDirectory/FacilityDirectory/530/4283

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z parku.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *