Rezerwat Robinson Preserve w Bradenton na Florydzie

Parki i place zabaw Wszystkie

Jeden z najfajniejszych rezerwatów w naszej okolicy! Ogromny teren z mnóstwem ścieżek, idealny na długi spacer czy nawet porządny trening. 

Kiedyś nasz syn opowiadał nam o tym miejscu. Zachwycał się mnóstwem ścieżek do treningu jak i wzniesieniami, których tutaj, na Florydzie, brakuje. W końcu udało nam sie ostatnio tam pojechać. Szkoda tylko, że mamy kawałek, bo aż 50 minut (tutaj 50 minut to daleko na spacer). Gdybyśmy mieli bliżej na pewno częściej odwiedzalibyśmy to miejsce.

Robinson Preserve to naprawdę niesamowity rezerwat. Oprócz ścieżek do porządnego treningu znajdują się tu miejsca do piknikowania czy kajakowania. Ścieżki prowadzą wśród natury, stawów, nad którymi przemieszcza się mostkami. Oprócz tego można wejść na drewnianą wieżę, z której roztacza się przepiękny widok na rezerwat oraz na Zatokę Meksykańską.

My nie zwiedziliśmy całego tego parku, ale na pewno wybierzemy się tam jeszcze nieraz. Na pewno będziemy chcieli spróbować pojeździć tam na rowerach (w części tego rezerwatu jest to dozwolone).

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym miejscu, zachęcamy do odwiedzenia strony www.mymanatee.org/departments/natural_resources/preserves/robinson. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia poniższego filmiku i galerii zdjęć.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *