Plaża na Longboat Key przy Bayfront Park

Plaże Florydy Wszystkie

Jakiś czas temu pisałam o Bayfront Park na Longboat Key koło Sarasoty. Dosłownie obok tego parku znajduje się przepiękna plaża, na którą ostatnio się wybraliśmy. 


Polecam tę plażę każdemu. Idealne miejsce na totalny relaks. :) Może piasek nie tak piękny jak na Siesta Key Beach, ale za to mało ludzi (jeśli ktoś lubi spędzić czas w spokoju). :) 

Zaraz obok, po drugiej stronie ulicy znajduje się Bayfront Park m.in. z boiskiem do koszykówki, kortami tenisowymi i placem zabaw. Pisałam już kiedyś o tym parku na kierunekfloryda.com/bayfront-park-recreation-center-na-longboat-key

Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia i filmik. Kolor wody był niesamowity! Woda była idealna! Można było popływać i daleko od brzegu było płytko. No i jak to my, trafiliśmy oczywiście na rodzinkę delfinków przepływających blisko plaży. Niestety nie udało mi się ich uchwycić aparatem. :/

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *