Przejażdżka drogami Sarasoty i Longboat Key :)

W trasie Wszystkie

Dzisiaj zapraszamy Was na wycieczkę drogami Sarasoty i okolicznej wyspy Longboat Key. :)

[Not a valid template]

W ostatnią niedzielę postanowiliśmy wybrać się na wycieczkę wzdłuż wyspy Longboat Key aż do plaży Coquina Beach na wyspie Anna Maria Island. O plaży tej napiszemy w jednym z kolejnych artykułów, natomiast tymczasem zachęcamy Was do obejrzenia zdjęć i poniższego filmu.

Film zaczyna się od Autostrady I-75, później jechaliśmy m.in. ulicą Main Street w centrum Sarasoty, następnie mostem Ringling Bridge. W drodze powrotnej udało mi się nagrać trochę pól golfowych jakie znajdują się na Longboat Key. Film kończy się widokiem z mostu Ringling Bridge w stronę Sarasoty i pomnikiem Marynarza i Pielęgniarki przy porcie Marina Jack. :)

Postaramy się nagrywać więcej tego typu filmów. Pamiętam, jak zanim przylecieliśmy na Florydę, sami oglądaliśmy godzinami filmy na Youtube z Sarasoty i okolic. :)

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *