Strona główna > W trasie > Przejażdżka drogami Sarasoty i Longboat Key :)

Przejażdżka drogami Sarasoty i Longboat Key :)

W kategorii:W trasie     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2017

Dzisiaj zapraszamy Was na wycieczkę drogami Sarasoty i okolicznej wyspy Longboat Key. :)

W ostatnią niedzielę postanowiliśmy wybrać się na wycieczkę wzdłuż wyspy Longboat Key aż do plaży Coquina Beach na wyspie Anna Maria Island. O plaży tej napiszemy w jednym z kolejnych artykułów, natomiast tymczasem zachęcamy Was do obejrzenia zdjęć i poniższego filmu.

Film zaczyna się od Autostrady I-75, później jechaliśmy m.in. ulicą Main Street w centrum Sarasoty, następnie mostem Ringling Bridge. W drodze powrotnej udało mi się nagrać trochę pól golfowych jakie znajdują się na Longboat Key. Film kończy się widokiem z mostu Ringling Bridge w stronę Sarasoty i pomnikiem Marynarza i Pielęgniarki przy porcie Marina Jack. :)

Postaramy się nagrywać więcej tego typu filmów. Pamiętam, jak zanim przylecieliśmy na Florydę, sami oglądaliśmy godzinami filmy na Youtube z Sarasoty i okolic. :)

 


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Tagi: , ,

Dodaj komentarz