North Jetty Beach Park w Nokomis

Ciekawe miejsca Plaże Florydy Wszystkie

North Jetty Beach Park to przepiękne miejsce, które odkryłyśmy przypadkowo z koleżanką podczas spaceru plażą Nokomis Beach. Znajduje się na południowym końcu Casey Key i jak dla mnie stało się jednym z ulubionych miejsc w okolicy. :)

[Not a valid template]

North Jetty Beach Park to przede wszystkim piękna plaża. Może nieduża, ale za to w dużej części pokryta muszlami. Jest naprawdę w czym wybierać. :)

Przy plaży tej znajduje się kanał, którym wypływają na zatokę przeróżne łodzie. Często naprawdę jest na czym zawiesić oko. :)

Plac zabaw, mały bar, toalety, stoliki z parasolami, zatoczki, przepiękne widoki, pelikany, czaple… to kolejne zalety tego miejsca.

Oprócz tego można również przespacerować się niedługim, ale urokliwym molo, na którym sporo osób łowi ryby. Dzięki molo można często znaleźć się bardzo blisko delfinów, które przepływają tuż obok.

No właśnie! I to jest chyba największy plus tego miejsca. Podobno delfiny tutaj pojawiają się dosyć często. My spędzając jedną z ostatnich niedziel na plaży, byliśmy świadkami wielu, naprawdę wielu przepływających bardzo blisko nas delfinów… Ale o tym więcej już niedługo. ;)

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

1 thought on “North Jetty Beach Park w Nokomis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *