Strona główna > Ciekawostki > Dom na wodzie ;)

Dom na wodzie ;)

W kategorii:Ciekawostki     Autor:   Karolina     Rok:   2016

Ciekawy pomysł na spędzenie niedzieli… nie wszyscy jednak mogą wziąć ze sobą dom i wypłynąć nim na Zatokę Meksykańską. Ale niektórzy mają taką możliwość. :)

Łódź na wodzie

Chcielibyście mieszkać w domu na łodzi? Albo przynajmniej móc wziąć go ze sobą i wypłynąć gdzieś na morze? :) Na pewno jest to ciekawe doświadczenie. :)

My mogliśmy obserwować coś takiego w jedną z ostatnich niedziel, podczas pobytu na plaży North Jetty Beach Park. Wśród wypływających na Zatokę Meksykańską „normalnych” łódek, nagle pojawiła się taka z małym domkiem. :) Wzbudziła spore zainteresowanie wśród gapiów. :)

Ciekawi mnie tylko w jakim celu została „stworzona” taka łódka? Na pewno nikt w niej nie mieszka na co dzień (jest za mała). Chociaż… może akurat komuś nie jest potrzebne nic więcej do szczęścia. Jeśli chodzi o spędzenie czasu na łodzi na zatoce, chyba lepsza jest klasyczna łódź. :) A może została zbudowana jako ciekawostka? Może ktoś chciał coś takiego zrobić i zobaczyć jak to się sprawdzi na wodzie? A może brała udział w konkursie „najdziwniejsza łódź”. ;) A może można ją wynająć tak jak inne łodzie i spędzić w niej czas wolny? Chcielibyście spróbować? :)

A o plaży North Jetty Beach Park przeczytacie więcej już niedługo… :)

Tagi: ,

Odpowiedzi 1 - “Dom na wodzie ;)”

  1. Maria

    Ja jestem za! :)

Dodaj komentarz