Dom Rosie O’Donnell na Casey Key

Pozostałe Wszystkie

Na wyspie Casey Key na Florydzie roi się od przepięknych rezydencji. Wyspa przyciąga coraz więcej znanych i bogatych. Jednym z nich jest Stephen King, którego dom znajduje się na północnym krańcu wyspy, a gdzie nie mogliśmy dojechać przez zamkniętą prywatną drogę. Oprócz tego w 2013 roku dom kupiła tu Rosie O’Donnell, amerykańska aktorka komediowa znana m.in. z filmu “The Flintstones”.

Rosie O’Donnell w Polsce nie jest tak znana jak w USA, gdzie aktualnie jest współprowadzącą (wspólnie m.in. z Whoopi Goldberg) talk show “The View”.

Wcześniej miała posiadłość w Miami, którą sprzedała za 16,5 mln dolarów, żeby za 5 mln dolarów kupić dom na Casey Key, który dzieli ze swoją żoną Michelle Rounds i pięciorgiem adoptowanych dzieci! Dom ten został wybudowany w 1998 roku i ma powierzchnię 4,700 stóp kwadratowych (ok. 436 metrów kwadratowych). Posiada cztery sypialnie i aż siedem łazienek!

Poniżej zdjęcie, które zrobiliśmy z drogi Case Key Rd.

Dom Rosie O'Donnell

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

1 thought on “Dom Rosie O’Donnell na Casey Key

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *