Plaża z muszelkami na Casey Key

Plaże Florydy Wszystkie

Kilka dni temu pisaliśmy o muszelkach, które znaleźliśmy na plaży na Casey Key. Jest to bardzo mała plaża, znajdująca się w północnej części wyspy. Najlepiej dojechać do niej na rowerze albo po prostu dojść, nie ma tam bowiem gdzie zaparkować samochodu.

[Not a valid template]

Możliwe, że jest to plaża prywatna, chociaż żadnych zakazów nie ma. Z drugiej strony ulicy jest duży teren na sprzedaż, dlatego możliwe, że niedługo nowi właściciele skorzystają z tej plaży i ją zamkną. Takich prywatnych plaż, na które wejścia są pozamykane jest dużo na Casey Key, dlatego cieszyliśmy się, że udało nam się znaleźć to miejsce.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i poniższego filmu.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Plaża z muszelkami na Casey Key

  1. Jezeli pojedziecie w strone Albee Road, tam jest drugi most na Casey Key, zaraz za mostem mozna zaparkowac na duzym parkingu ktory jest zaraz przy plazy. W jedna strone mozna isc przez godzine czasu. Casey Key w Porownaniu z Siesta Key jest bardzo pusta plaza i malo znana przez turystow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *