Plaża z muszelkami na Casey Key

Plaże Florydy Wszystkie

Kilka dni temu pisaliśmy o muszelkach, które znaleźliśmy na plaży na Casey Key. Jest to bardzo mała plaża, znajdująca się w północnej części wyspy. Najlepiej dojechać do niej na rowerze albo po prostu dojść, nie ma tam bowiem gdzie zaparkować samochodu.

Możliwe, że jest to plaża prywatna, chociaż żadnych zakazów nie ma. Z drugiej strony ulicy jest duży teren na sprzedaż, dlatego możliwe, że niedługo nowi właściciele skorzystają z tej plaży i ją zamkną. Takich prywatnych plaż, na które wejścia są pozamykane jest dużo na Casey Key, dlatego cieszyliśmy się, że udało nam się znaleźć to miejsce.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i poniższego filmu.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Plaża z muszelkami na Casey Key

  1. Jezeli pojedziecie w strone Albee Road, tam jest drugi most na Casey Key, zaraz za mostem mozna zaparkowac na duzym parkingu ktory jest zaraz przy plazy. W jedna strone mozna isc przez godzine czasu. Casey Key w Porownaniu z Siesta Key jest bardzo pusta plaza i malo znana przez turystow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *