Strona główna > Boże Narodzenie > Florydzkie ozdoby świąteczne

Florydzkie ozdoby świąteczne

W kategorii:Boże Narodzenie     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2016

Święta już tuż tuż. Widać to wszędzie: w domach, przed domami, na osiedlach… W sklepach natomiast roi się m.in. od ozdób świątecznych. Różnią się one od tych, z którymi mieliśmy do czynienia w Polsce. Tutaj na choinkach wiesza się aligatory, żółwie, a mikołaje opalają się na plażowych leżakach. :)

Co kraj to obyczaj… co miejsce to obyczaj. :) Na Florydzie wśród świątecznych ozdób można znaleźć wiele florydzkich akcentów. Na choince nie może zabraknąć florydzkiego aligatora czy palmy, a wśród mikołajów takich, co się opalają na leżaczku. ;) Jak dla mnie super! Coś innego, dostosowanego do klimatu. :)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z florydzkimi ozdobami świątecznymi. Zdjęcia te zostały wykonane w sklepie Bealls.


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Odpowiedzi 1 - “Florydzkie ozdoby świąteczne”

  1. Maria

    Podzielam Pani zdanie:”Co kraj to obyczaj…co miejsce to obyczaj”.Pozdrawiam

Dodaj komentarz