Delfiny na North Jetty Beach Park

Fauna Wszystkie

Jak już wiecie, podczas naszego ostatniego pobytu na plaży North Jetty Beach Park, mieliśmy okazję zaobserwować delfiny na wolności. Było ich tak dużo, że nie wiedzieliśmy, w którą stronę patrzeć. :)

Podobno na plaży tej delfiny pojawiają się dosyć często. My byliśmy zaskoczeni ich liczbą. Było ich naprawdę dużo. Pisałam już o tym trochę na kierunekfloryda.com/skaczacy-delfinek przy okazji zdjęcia jakie udało mi się wykonać.

Starałam się zrobić jak najwięcej zdjęć, ale ciężko jest uchwycić delfiny, kiedy są widoczne nad wodą albo te skaczące. Dlatego na zdjęciach zazwyczaj widać głównie ich płetwy. ;)

Na filmie, który udało mi się nagrać, widać już o wiele więcej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmu. A my na pewno jeszcze wrócimy na tę plażę, żeby zebrać dla Was jeszcze więcej materiałów… Chyba że nudzą Was już delfiny? ;)

[Not a valid template]

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

1 thought on “Delfiny na North Jetty Beach Park

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *