Delfiny na Clearwater Beach

Fauna Wszystkie

W ostatnią sobotę mieliśmy okazję obserwować delfiny, które nagle pojawiły się na plaży Clearwater Beach. :) Podpłynęły naprawdę blisko…

Delfiny na wolności widzieliśmy już wcześniej, ale nigdy na plaży. Zawsze w zatoczkach koło Sarasoty. Tym razem, dzięki naszym znajomym, z którymi wybraliśmy się na plażę Clearwater Beach, mogliśmy je podziwiać w Zatoce Meksykańskiej.

Pojawiły się nagle. Usłyszęliśmy jak dziewczyny kąpiące się w zatoce, zaczęły z piskiem wyskakiwać z wody. Na pierwszy rzut oka tak naprawdę nie wiadomo, czy spotkało się delfina czy rekina. :) Potem jednak wszyscy ochłonęli i stali podziwiając te niesamowite zwierzęta.

Dziwiło nas, że podpływają one tak blisko, w ogóle nie bały się ludzi. Wyglądało to tak jakby chciały się z nami bawić. :)

Starałam się jak najwięcej uchwycić na filmie, dlatego zapraszam do oglądania. :)

Delfin na Clearwater Beach

 

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *