Międzynarodowe lotnisko w Fort Myers na Florydzie

Ciekawe miejsca Wszystkie

Sporo osób nie wie, że w pobliżu Sarasoty mamy bardzo fajne małe lotnisko międzynarodowe. Lotnisko mieści się dokładnie w Fort Myers, ok. 1h drogi od Sarasoty i nazywa się Southwest Florida International Airport.

Lotnisko w Fort Myers oferuje wiele bezpośrednich połączeń po USA, ale również połączenie m.in. do Frankfurtu. Dzięki temu można polecieć z Florydy do Polski z przesiadką we Frankfurcie. Korzystaliśmy niedawno z takiego połączenia i jest naprawdę bardzo wygodne. Patrzyliśmy na cenę i bliskość lotniska i wygrało właśnie lotnisko w Fort Myers. Lotnisko to jest bardzo wygodne, ponieważ z Sarasoty droga do niego prowadzi prawie non stop autostradą, a pod koniec zjeżdża się kawałeczek z autostrady i jest lotnisko. Ze względu na to, że jest to małe lotnisko, dojazd na terminale jest naprawdę prosty, jak również poruszanie się po całym lotnisku. Można zaoszczędzić dzięki temu sporo czasu.

Jak rozmawiam z wieloma Polakami, którzy latają nie tylko z Polski na Florydę, ale również z innych stanów, wielu z nich wyraża zaskoczenie, że jest takie lotnisko i z takimi fajnymi połączeniami. My je naprawdę polecamy!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym lotnisku odwiedźcie stronę oficjalną flyrsw.com

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *