Lot Warszawa-Frankfurt

Podróż Wszystkie

Pierwszy nasz lot odbył się samolotem Airbus A319-100 z Warszawy do Frankfurtu i trwał 1 godz. i 50 minut. Jako przewoźnika wybraliśmy Lufthansę. Wystartowaliśmy 25 czerwca o godz. 10:05 rano z lotniska Okęcie w Warszawie.

W czasie lotu mieliśmy zapewniony posiłek w postaci rogalika francuskiego i napoju.

Był to praktycznie nasz trzeci lot w życiu, ostatnio lecieliśmy samolotem w podróż poślubną 10 lat temu. Nasz synek natomiast leciał samolotem pierwszy raz w życiu, dlatego było to dla nas ogromne przeżycie. Start, jak zwykle nie był przyjemny, pomijając oczywiście przepiękne widoki za oknem. Cały lot przebiegł bardzo szybko i już o godz. 11:55 byliśmy na lotnisku Frankfurt Main International.

Na lotnisku mieliśmy 1 godz. 15 minut przerwy i nie było to zbyt dużo, ponieważ musieliśmy przejść ogromną część lotniska. Ale udało się. :)

Zachęcam do obejrzenia filmiku z lotu. Na filmiku pokazane są widoki w czasie lotu oraz lądowanie na lotnisku we Frankfurcie.

Poniżej galeria zdjęć. Na początku pokazany jest samolot, którym lecieliśmy, nasze bagaże, lotnisko Okęcie. Później widoki z samolotu (w tym centrum Warszawy), a na końcu samoloty stojące na lotnisku we Frankfurcie.

[Not a valid template]

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *