Wakacje 2016 – Podróż samolotem do i z Polski

Podróż Wszystkie

14 godzin podróży w jedną stronę z jedną przesiadką. Trochę długo, ale ten czas wynagradzają piękne widoki na europejskie miejscowości, góry… wyspy na Oceanie Atlantyckim, Miami… :)

Do Polski polecieliśmy liniami Swiss Air z Miami przez Zurich. I tak samo wróciliśmy. Bilety kosztowały nas 1200$ od osoby. W tym terminie (5 czerwca – 5 lipca) to normalna cena, chociaż jak się potem okazało niektórym udało się kupić bilety taniej, nawet za 800$! Oczywiście były to inne linie przez inne lotniska. Następnym razem bardziej się przyłożymy to szukania biletów no i zrobimy to odpowiednio wcześniej, a nie na dwa miesiące przed. :)

To był pierwszy raz kiedy korzystaliśmy z linii Swiss, wcześniej lecieliśmy Lufthansa. Wydaje nam się, że Swiss jest lepszy, czuje się wyższy standard, lepszą obsługę, niektórzy mówią, że jest lepsze jedzenie. My byliśmy ze wszystkiego bardzo zadowoleni.

Na przesiadkę mieliśmy ok. 1.5 godziny. W Zurichu to w zupełności wystarcza. Mimo że w drodze powrotnej samolot z Warszawy trochę się spóźnił, a na lotnisku w Zurichu zepsuł się monorail dowożący turystów na terminal, zdążyliśmy. :)

Jak się okazało, znajomi, którzy lecieli tym samym samolotem z Zurichu do Miami, dostali bilety w tym samym rzędzie co my. :) Także oprócz pięknych widoków mieliśmy również obok siebie miłe towarzystwo. :) Tak można latać wszędzie. :)

Zachęcamy do obejrzenia filmiku oraz poniższych zdjęć wykonanych zarówno na lotniskach jak i w czasie lotu. :)

[Not a valid template]

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *