Utworzenie placówki konsularnej Rzeczypospolitej Polskiej w Miami – PETYCJA!

Pozostałe Wszystkie

Zachęcamy wszystkich Polaków mieszkających na Florydzie do podpisania petycji w sprawie utworzenia placówki konsularnej Rzeczypospolitej Polskiej w Miami.

7 stycznia opublikowaliśmy informacje o dyżurze konsularnym w Clearwater, który odbędzie się w dniach 22-23 stycznia. Już od wczoraj niestety nie przyjmowane są zapisy, ponieważ jest tak dużo chętnych.

Na stronie ambasady pojawiła się następująca informacja “W związku z wyczerpaniem limitu miejsc, w dniu 8 stycznia br. wstrzymujemy zapisy na dyżur konsularny w Clearwater. Osoby, który skontaktują się z naszym urzędem później mogą nie zostać przyjęte podczas dyżuru. O ewentualnym wznowieniu zapisów poinformujemy w kolejnym komunikacie.”

Mimo że na Florydzie mieszka coraz więcej Polaków i taka placówka konsularna jest nam potrzebna, takiej tutaj nie ma. 

Podobno istnieje możliwość utworzenia placówki konsularnej w Miami, dlatego bardzo Was, Polaków mieszkających na Florydzie, prosimy o podpisanie petycji na www.petycjeonline.com/utworzenie_placowki_konsularnej_rzeczypospolitej_polskiej_w_miami

Podpisaną petycję prześlemy do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Waszyngtonie. 

KOREKTA 01/23/2020

  1. Okazało się, że istnieje możliwość utworzenia placówki gdziekolwiek na Florydzie, dlatego w treści petycji zmieniliśmy Miami na Florydę.
  2. Petycja zostanie wysłana pocztą do Ministerstwa Spraw Zagranicznych, a kopia do wiadomości Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Waszyngtonie.

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

1 thought on “Utworzenie placówki konsularnej Rzeczypospolitej Polskiej w Miami – PETYCJA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *