O naszej petycji na okładce Białego Orła

Pozostałe Wszystkie

Na okładce 2 numeru tegorocznego Białego Orła pojawiła się informacja o naszej petycji dotyczącej utworzenia konsulatu generalnego Rzeczypospolitej Polskiej na Florydzie.

O petycji pisaliśmy już na kierunekfloryda.com/utworzenie-placowki-konsularnej-rzeczypospolitej-polskiej-w-miami-petycja. Najpierw miała to być placówka w Miami, jednak po rozmowie z panią konsul, zmieniliśmy na Florydę. Ponieważ najbliższa nam placówka znajduje się w Waszyngtonie, tak naprawdę gdziekolwiek na Florydzie by się przydało takie miejsce. Sprawiedliwie dla tutejszych mieszkańców byłaby lokalizacja mniej więcej w centrum Florydy (np. w Orlando), ale wiedząc, że nie jest to takie proste, dowolne miejsce na Florydzie będzie w porządku. 

Planowaliśmy wydrukować i wysłać petycję w lutym, jednak z uwagi na pojawienie się informacji na okładce Białego Orła (White Eagle), znanego tutaj polonijnego dwutygodnika, poczekamy z petycją do marca.

Tym samym prosimy osoby, które jeszcze nie podpisały się pod petycją o kliknięcie w https://www.petycjeonline.com/utworzenie_placowki_konsularnej_rzeczypospolitej_polskiej_w_miami i złożenie swojego podpisu. Prosimy pamiętać o potwierdzenie podpisu emailem!

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *