Żółw norowy w Oscar Scherer Park

Fauna Wszystkie

Ci co nas czytają, wiedzą, że lubimy naturę. Dlatego też sporo treści na naszym blogu to zwierzęta, rośliny, parki itp. ;) Jednym z naszych ulubionych zwierzaczków jest żółw norowy.

O tym żółwiu pisaliśmy już nieraz, ale czasami warto o czymś wspomnieć kilka razy. A tych, których nie interesują zwierzaki, zapraszamy do poszperania w innych kategoriach naszego bloga. :)

Żółw norowy jest dosyć często spotykany w naszych okolicach, szczególnie na trasie rowerowej Legacy Trail czy w parku Oscar Scherer. Poniższy filmik nagraliśmy w zeszłym roku w lecie na jednej z wycieczek rowerowych do tego miejsca. Zobaczycie na nim żółwia norowego w parku i drugiego przy trasie rowerowej Legacy Trail. Ten drugi akurat się wystraszył i uciekł do nory. W takich właśnie norach żyją żółwie norowe. ;)

Tych, co chcą się dowiedzieć więcej o żółwiu norowym, zapraszamy do poczytania na kierunekfloryda.com/spotkanie-z-zolwiem-norowym

Wszystkich zachęcamy do obejrzenia poniższego filmiku.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *