Grad Bash – wycieczka na zakończenie high school

Edukacja Wszystkie

Jak uczniowie klas dwunastych na Florydzie świętują zakończenie szkoły? W parku rozrywki na tzw. Grad Bash. Jest to specjalnie zorganizowana atrakcja dla ostatnich klas liceów!

W ostatni piątek nasz syn poszedł normalnie do szkoły, natomiast podczas ostatniej lekcji wyruszył ze swoim rocznikiem autokarami do Universal Orlando Resort na tzw. Grad Bash. 

Dotarli na miejsce ok. 4 po południu. O tej godzinie było jeszcze sporo zwykłych turystów, natomiast o godz. 7 wieczorem park został zamknięty dla innych, a zostali tylko uczniowie florydzkich liceów (nie wszystkie florydzkie licea obchodziły Grad Bash w tym samym terminie).

Od 7 wieczorem do 2 w nocy w Universal byli tylko uczniowie 12 klas. Mogli korzystać ze wszystkiego, co było w 2 parkach: Universal Studios i Island of Adventures. A wiemy, że jest tam masa atrakcji. Kiedyś byliśmy w tych parkach wiele razy (mieliśmy bilet roczny) i uwielbialiśmy spędzać tam czas.

O 2 w nocy niestety atrakcja ta dobiegła końca i uczniowie wrócili autokarami do szkoły, gdzie czekały na nich ich samochody, co jest dla nas ogromnym plusem, bo mogliśmy sobie smacznie spać, a nasz syn sam wrócił ze szkoły do domu.

Nasz syn po powrocie był bardzo zmęczony, ale i bardzo zadowolony. Mógł spędzić super czas ze swoimi kolegami i koleżankami, z którymi niestety niedługo będzie musiał się rozstać.

Na pewno jesteście ciekawi, ile coś takiego kosztowało. Zapłaciliśmy za to $100.

Poniżej zamieszczamy krótką reklamę Grad Bash.


 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *