Z pieskiem w zimie na Florydzie

Piesek Wszystkie

Zima na Florydzie bywa momentami chłodna, ale to są naprawdę momenty. Większość zimy jest ciepła. Posiadając od niedawna pieska, doceniliśmy jeszcze bardziej taką pogodę.

Tak jak wielu z Was już wie, od grudnia jesteśmy posiadaczami Elmo. Do dzisiaj kilka razy trafiło nam się zimnych momentów, kiedy musieliśmy wyjść z Elmo na zewnątrz w celu załatwienia wiadomo jakich jego potrzeb. Były to momenty, kiedy było prawie 0 stopni Celsjusza. Musieliśmy mu założyć nawet ubranko, bo dosłownie się trząsł z zimna. My również musieliśmy się cieplej ubrać (cieplej = bluza i raczej cieplejsze buty niż japonki).

Ale mimo tych momentów, zima jest na Florydzie ogólnie ciepła. Oznacza to, że wychodząc co chwilę na zewnątrz z pieskiem (a ze szczeniaczkiem trzeba to robić naprawdę często) nie musimy się do tego specjalnie przygotowywać. Zakładamy mu smycz, na swoje nogi japonki i wychodzimy. 

Patrząc na zdjęcia zimy w innych miejscach i osób, które ze swoimi pieskami muszą wychodzić w naprawdę niskich temperaturach, często na trawę pokrytą warstwą śniegu, naprawdę doceniamy, że my nie musimy tego robić. Mimo że zima w wielu miejscach wygląda pięknie, to jednak wolę taką zimę jaka jest tutaj. Bardzo to ułatwia życie, a szczególnie, jak ma się pieska.

Ciekawa jestem co będziemy myśleć w lecie, kiedy to nadejdą upały. Czy nasz piesek będzie je lubił?

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *