Bieg na 10 km Lake to Lake w Lakeland na Florydzie

Sport Wszystkie

Tydzień temu mieliśmy okazję odwiedzić Lakeland na Florydzie przy okazji biegu na 10 km. Nigdy wcześniej nie byliśmy w tej miejscowości, a dzięki temu biegowi mogliśmy zobaczyć przynajmniej jej małą część.

Ci co nas czytają wiedzą, że nasz syn jest biegaczem. W związku z tym postanowił ostatnio wziąć udział w biegu Lake to Lake na 10 km w Lakeland. 

Ponieważ Lakeland znajduje się półtorej godziny drogi od Sarasoty, a bieg zaczynał się rano, musieliśmy wyjechać bardzo wcześnie, żeby zdążyć. Na miejscu byliśmy jak jeszcze było ciemno.
 
Ale opłacało się. Bardzo fajna atmosfera i ciekawa trasa biegu. 
 
Bieg na 10k Lake to Lake w Lakeland to najstarszy coroczny bieg w hrabstwie Polk, biegnący w okolicy trzech jezior oraz historycznej dzielnicy Lake Morton. Meta była tuż przy jeziorze Lake Mirror, gdzie staliśmy i czekaliśmy na zawodników i skąd są poniższe zdjęcia. Zapraszamy do ich obejrzenia!
Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *