Pompano Beach – urokliwa miejscowość nad Oceanem Atlantyckim

Ciekawe miejsca Polecane 2 Wszystkie

Pompano Beach to urokliwa miejscowość położona na wschodnim wybrzeżu Florydy nad Oceanem Atlantyckim. Ostatnio mieliśmy okazję odwiedzić tę miejscowość, a praktycznie jej niewielką część. 

Zatrzymaliśmy się na jeden nocleg tuż przy plaży. Plaża w Pompano Beach z kolorowymi budkami ratowników, jest jedną z głównych atrakcji tej miejscowości, oferując idealne warunki do wypoczynku, surfowania i nurkowania. Inną atrakcją jest molo (Pompano Beach Pier). Można na nim nie tylko powędkować, ale również poobserwować surferów zmagających się z falami. Po naszej stronie Florydy, w Sarasocie, takie fale to rzadkość. U nas woda jest spokojniejsza.

Po południu w dniu naszego przyjazdu udało nam się wybrać na spacer na molo, a rano następnego dnia wybraliśmy się na wschód słońca na plażę. Filmik ze wschodu słońca zamieściliśmy na naszym profilu na www.Facebook.com/KierunekFloryda. Zapraszamy do obserwowania naszego profilu!

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku z Pompano Beach oraz zdjęć.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *