Yearbook w szkołach w USA

Edukacja Wszystkie

Chciałabym teraz otworzyć książkę z moich szkolnych lat ze zdjęciami wszystkich uczniów z danego rocznika. Ale nie mogę tego zrobić, ponieważ w Polsce nie ma zwyczaju drukowania corocznych yearbooków. A szkoda…

Yearbook

Tak zwane yearbooki (yearbooks) to jedna z najfajniejszych moim zdaniem rzeczy, które polskie szkoły powinny skopiować od szkół amerykańskich. :) Jest to niezwykła pamiątka do końca życia. Znajdują się w niej zdjęcia nauczycieli, pracowników szkoły i wszystkich dzieci z danego rocznika, ze wszystkich klas. Oprócz tego są zdjęcia z różnych wydarzeń szkolnych.

Książkę taką dzieci w szkole mojego syna otrzymują co roku w maju. Koszt to $25 za sztukę jeśli zamówi się ją odpowiednio wcześnie. Naprawdę warto. Całość jest zrobiona w bardzo dobrej jakości, ale najważniejsze, że jest to niezastąpiona pamiątka na całe życie. My na razie doczekaliśmy się yearbook’a z dwóch lat. Ale jeszcze wiele przed nami. :)

Może kiedyś wprowadzą coś takiego w polskich szkołach…

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *