Sarasota na Florydzie 2. najbardziej wysportowanym miastem w USA!

Sarasota Sport Wszystkie

Sarasota, w której mieszkamy, plasuje się wysoko w różnych rankingach. Tym razem znalazła się na 2. miejscu w spisie najbardziej wysportowanych miast USA!

Na 1. miejscu znalazł się Burlington w Vermont, a na 2. miejscu nasza Sarasota i jest to jedyne florydzkie miasto wśród 20 najbardziej wysportowanych miast USA. Warto zaznaczyć, że w rankingu tym podano też najbardziej wysportowane stany USA i Floryda znalazła się na trochę dalszym, 15 miejscu. 

W sondażu brano pod uwagę m.in. wskaźnik BMI (Body Mass Index). W Sarasocie z poziomem “normal” jest 39.6% osób (średnia w USA to 31%). 

Dodatkowe wskaźniki to odsetek osób, które regularnie ćwiczą. Według tych wskaźników w Sarasocie 78.5% ludzi ćwiczy, czyli wykonuje jakiekolwiek ćwiczenia.

Więcej informacji o rankingu znajdziecie na advisorsmith.com/data/fittest-cities-and-states-in-america

Jesteśmy dumni z Sarasoty i wielokrotnie słyszymy od wielu osób, że jest to wyjątkowe miejsce. :)

Mam nadzieję, że zachęciłam Was do zamieszkania tutaj? Jeśli tak, koniecznie się ze mną skontaktujcie! Pomogę przy zakupie nieruchomości. :)

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *