IMG Academy

IMG Academy w Bradenton na Florydzie

Sport Wszystkie

IMG Academy znajdujące się w Bradenton koło Sarasoty to największe i najbardziej zaawansowane wielodyscyplinowe centrum edukacyjne i treningowe na świecie. Założone w 1978 roku jako Bollettieri Tennis Academy, w tym momencie zajmuje powierzchnię ponad 600 akrów i posiada programy szkoleniowe dla sportów takich jak: baseball, koszykówka, football, golf, lacrosse, piłka nożna, tenis i bieganie.

IMG posiada programy zarówno dla młodszych (poniżej 18 roku życia) jak i dorosłych. Na terenie kampusu znajdują się m.in. boiska sportowe, pole golfowe, hotel, a nawet szkoła z akademikiem. Szkoła zapewnia naukę od 6 do 12 klasy.

Niestety kwota jaką trzeba zapłacić za cały program jest zbliżona do tych, które się płaci za najlepsze uczelnie. Przykładowo w roku szkolnym 2020-2021 program piłki nożnej kosztował $62,400 – $82,400 w zależności m.in. od wieku i zakwaterowania.

Na terenie IMG Academy odbywają się też różne sportowe wydarzenia. My ostatnio byliśmy na zawodach z biegania naszego syna. Mogliśmy dzięki temu zobaczyć to miejsce na własne oczy. Naprawdę robi wrażenie. Zresztą, co będę się rozpisywać, zobaczcie zdjęcia, które dla Was wykonaliśmy i poniższy filmik, który w skrócie przedstawia to miejsce.

 

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *