Super Bowl LV Experience w Tampie na Florydzie

Wszystkie Wydarzenia

Ci co się chociaż trochę interesują sportem amerykańskim, na pewno wiedzą, że nasza lokalna drużyna Tampa Bay Buccaneers zakwalifikowała się do finału Super Bowl, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Z tej okazji w Tampie powstało miasteczko futbolowe.

Drużyna Tampa Bay Buccaneers ostatnio grała w finale w 2003 roku, i wygrała! Tym razem zmierzy się z drużyną Kansas City Chiefs w najbliższą niedzielę. Będzie to inne wydarzenie niż wszystkie. Po pierwsze, Tampa Bay Buccaneers będzie pierwszą drużyną w historii NFL, która zagra w finale na swoim stadionie. Po drugie, przez panującą pandemię, będzie na stadionie mniej widzów niż zwykle.

My, mimo że nie śledzimy na bieżąco meczów futbolu amerykańskiego, finał, i to z udziałem naszej lokalnej drużyny, na pewno będziemy oglądać. :)

A wracając do miasteczka futbolowego w Tampie jak zwykle przy tego typu imprezach było m.in. dużo budek z jedzeniem, sklepik z pamiątkami i scena z różnego rodzaju przedstawieniami i muzyką. Rzadko bywamy w Tampie, dlatego, mimo że samo miasteczko nas nie zachwyciło, warto było jechać, nawet ze względu na spacer słynną ścieżką Riverwalk tuż przy samej wodzie.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku i zdjęć. No i koniecznie kibicujcie Tampa Bay Buccaneers w niedzielę!


 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *