Strona główna > Sport > Mecz Tampa Bay Rowdies vs Miami FC

Mecz Tampa Bay Rowdies vs Miami FC

W kategorii:Sport     Autor:   Karolina     Rok:   2016

Nasz syn jest zagorzałym fanem piłki nożnej. Dlatego też na jego ostatnie urodziny zorganizowaliśmy dla niego m.in. wyjazd na mecz piłki nożnej lokalnej drużyny Tampa Bay Rowdies. :)

Tampa Bay Rowdies to drużyna NASL (North American Soccer League). Jest to druga liga w USA. Pierwsza to Major League Soccer (MLS). Jest to nasza lokalna drużyna ze stadionem Al Lang Stadium w St. Petersburgu.

Drużyna ta gościła ostatnio u mojego syna w klubie piłkarskim, gdzie piłkarze pokazywali dzieciom różne triki piłkarskie oraz rozdawali autografy. :) No i przy okazji reklamowali swój kolejny mecz z drużyną Miami FC 1 października. Ponieważ było to tydzień po urodzinach naszego syna, postanowiliśmy jechać na ten mecz.

Co nam się najbardziej podobało? To, że przed meczem wszystkie dzieci, w specjalnych żółtych koszulkach (które wcześniej były rozdawane za darmo) mogły z bliska obserwować rozgrzewkę piłkarzy, a później utworzyły drogę, którą wchodzili piłkarze na boisko przebijając dzieciom piątki. :) Niesamowite przeżycie dla każdego młodego fana piłki nożnej. :)

Cały mecz upływał w bardzo wesołej atmosferze i zakończył się wynikiem 1:1.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmu, na którym zobaczycie m.in. tzw. „żyletę” amerykańską. :)

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o drużynie Tampa Bay Rowdies, odwiedźcie ich oficjalną stronę www.rowdiessoccer.com

 

Tagi: ,

Odpowiedzi 1 - “Mecz Tampa Bay Rowdies vs Miami FC”

Dodaj komentarz