Mecz Tampa Bay Rowdies vs Miami FC

Sport Wszystkie

Nasz syn jest zagorzałym fanem piłki nożnej. Dlatego też na jego ostatnie urodziny zorganizowaliśmy dla niego m.in. wyjazd na mecz piłki nożnej lokalnej drużyny Tampa Bay Rowdies. :)

Tampa Bay Rowdies to drużyna NASL (North American Soccer League). Jest to druga liga w USA. Pierwsza to Major League Soccer (MLS). Jest to nasza lokalna drużyna ze stadionem Al Lang Stadium w St. Petersburgu.

Drużyna ta gościła ostatnio u mojego syna w klubie piłkarskim, gdzie piłkarze pokazywali dzieciom różne triki piłkarskie oraz rozdawali autografy. :) No i przy okazji reklamowali swój kolejny mecz z drużyną Miami FC 1 października. Ponieważ było to tydzień po urodzinach naszego syna, postanowiliśmy jechać na ten mecz.

Co nam się najbardziej podobało? To, że przed meczem wszystkie dzieci, w specjalnych żółtych koszulkach (które wcześniej były rozdawane za darmo) mogły z bliska obserwować rozgrzewkę piłkarzy, a później utworzyły drogę, którą wchodzili piłkarze na boisko przebijając dzieciom piątki. :) Niesamowite przeżycie dla każdego młodego fana piłki nożnej. :)

Cały mecz upływał w bardzo wesołej atmosferze i zakończył się wynikiem 1:1.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmu, na którym zobaczycie m.in. tzw. “żyletę” amerykańską. :)

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o drużynie Tampa Bay Rowdies, odwiedźcie ich oficjalną stronę www.rowdiessoccer.com

[Not a valid template]

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

1 thought on “Mecz Tampa Bay Rowdies vs Miami FC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *