Nowe domy szeregowe na Palmer Ranch w Sarasocie

Nieruchomości Wszystkie

Pisałam już o domach wolnostojących i o apartamentowcach. Tym razem zapraszam na “wycieczkę” po nowych domach szeregowych. :)

Ostatnio wybrałam się na nowe osiedle domów szeregowych w Sarasocie. Dzięki temu mogłam zobaczyć domy pokazowe umeblowane w bardzo ciekawy sposób. W jednej z sypialni było zrobione studio fotograficzne a inna była umeblowana w stylu leśnym. ;) Starałam się jak najwięcej uchwycić na filmie i zdjęciach. :)

Część domów jest już wybudowana i gotowa do zamieszkania, a część jest jeszcze w budowie. Do wyboru są dwa plany (1,673 i 1,758 square feet) z 3 sypialniami, 2,5 łazienkami i garażem na 1 samochód. Domy są piętrowe, na dole znajduje m.in. się salon z aneksem kuchennym, taras, korytarz, WC (czyli tak zwane pół łazienki) i garaż. Na górze znajdują się m.in. 3 sypialnie z 2 łazienkami. :)

Więcej na karolinasellsflorida.com/nowe-domy-szeregowe-w-sarasocie

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Nowe domy szeregowe na Palmer Ranch w Sarasocie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *