RV Show w Sarasocie

Wszystkie Wydarzenia

W ostatnią sobotę wybraliśmy się na RV Show. Ponieważ od dawna interesujemy się tym tematem, chcieliśmy skorzystać z możliwości obejrzenia nie tylko z zewnątrz, ale i w środku kilkudziesięciu “pojazdów” kempingowych. :)

Tym razem skupiliśmy się na nagrywaniu filmów, dlatego nie znajdziecie galerii zdjęć. Takie rzeczy najlepiej oglądać na filmie. Dzięki temu zobaczycie jak wiele możliwości oferują przyczepy kempingowe, kampery czy autobusy kempingowe.

To już nie tylko miejsce do spania, ale jak ktoś chce, może zainwestować w przyczepę, w której jest “salon imprezowy” z sofami, wygodnymi fotelami, dużym telewizorem, a nawet kominkiem czy w taką, gdzie znajdziecie 2 łazienki i garderobę w sypialni. :) Były przyczepy, których cena regularna sięgała prawie $500,000.

Ale oprócz tych luksusowych były zwykłe, standardowe przyczepy, w których znajduje się m.in. sypialnia, salonik ze stolikiem, kuchnia i mała łazienka. Często są dodatkowe łóżka, np. piętrowe. Takie przyczepy były już dostępne za $12,000.

Zaczęliśmy się zastanawiać nad zakupem takiej przyczepy… bardzo lubimy podróżować i lubimy naturę, a na Florydzie pól kempingowych nie brakuje… Jeśli lubicie kempingować i macie dla nas jakieś rady i uwagi, z chęcią poczytamy. Myślimy o małej, niedrogiej przyczepie dla naszej trójki. :)

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *