Firestone Grand Prix 2018 w St. Petersburgu

Wszystkie Wydarzenia

Już wcześniej słyszeliśmy o tym wydarzeniu, dlatego w tym roku postanowiliśmy zobaczyć to na własne oczy. Udało się w ostatnią sobotę. :)

Firestone Grand Prix to wyścig uliczny odbywający się przez 3 dni od piątku do niedzieli w St. Petersburgu, niecałą godzinę drogi od nas. W sumie przez 3 dni w tym roku odbyło 11 różnych wyścigów. Nas najbardziej interesowały bolidy z serii Indycar, ponieważ przypominały nam lubianą przez nas Formułę 1. Fajny był również wyścig samochodów klasy GT, które kojarzyły nam się z filmem Auta. :D

Niesamowite jest zobaczyć coś takiego na żywo, być tak blisko toru, na którym odbywają się wyścigi no i usłyszeć ten hałas silników. :)

Oczywiście jak przy tego typu imprezie nie zabrakło stoisk firmowych z przeróżnymi gadżetami czy stoisk z jedzeniem. Oprócz tego można było również posłuchać wywiadów z kierowcami biorącymi udział w wyścigach.

Mimo że było pochmurno to impreza się udała i zamierzamy to powtórzyć w przyszłym roku. :)

W tym roku kupiliśmy ogólne wejściówki, które nie pozwalały nam jednak na wejście na trybuny. Za rok na pewno skorzystamy z możliwości zobaczenia wyścigu z innej, lepszej perspektywy. :)

Zapraszamy Was do obejrzenia wykonanego przez nas filmu oraz poniższych zdjęć, a tych, którzy chcieliby więcej dowiedzieć się o wyścigach zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony gpstpete.com

[Not a valid template]

 

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *