Florydzkie nieruchomości popularne wśród inwestorów

Nieruchomości Wszystkie

Floryda kojarzy się z plażami, palmami i słońcem, ale i nie tylko… Floryda jest też bardzo dobrym miejscem jeśli chodzi o inwestycje w nieruchomości.

domfloryda

Niektórzy myślą o przeprowadzce na Florydę, ale na początek chcą zakupić nieruchomość na wynajem, żeby potem mieć miejsce, do którego mogliby przyjechać. Inni mówią, że inwestują na Florydzie, ponieważ chcą ulokować pieniądze za granicami Europy i ze wszystkich stanów wybierają Florydę, ze względu na podatki, pogodę, atrakcyjność turystyczną itd. Chcą mieć swój dom/mieszkanie w pięknym miejscu, do którego w każdej chwili mogą się wybrać, nie martwiąc się o hotel. Jeszcze inni chcą po prostu zainwestować w nieruchomość (w ciekawym miejscu), z której będą czerpać zyski z wynajmu.

Ogólnie można z czystym sumieniem stwierdzić, że Floryda jest bardzo popularnym miejscem inwestycyjnym zarówno wśród mieszkańców USA jak i Europejczyków. Według magazynu Forbes cztery miasta florydzkie znajdowały się w pierwszej dziesiątce najlepszych miast inwestycyjnych w USA w 2017 roku i takie same prognozy są na rok 2018.

Dlaczego Floryda jest tak popularna?

Na to pytane odpowiedź jest prosta… kto nie chciałby mieszkać w stanie, gdzie zazwyczaj świeci słońce, a prawie 1147 mil ciągnie się wzdłuż wybrzeża z czego 663 mile to plaże, w tym te najpiękniejsze w USA! Albo kto nie chciałby wybrać się do takiego stanu chociażby na wakacje? Floryda to dynamicznie rozwijający się stan, który oprócz krajobrazów ma do zaoferowania o wiele więcej!

Miasta florydzkie często wygrywają w rankingach jeśli chodzi o najlepsze miejsce do życia, najszczęśliwsze miejsce czy najlepsze miejsce do spędzenia emerytury.

No właśnie… Mimo że często Floryda kojarzy się z osobami starszymi, którzy wybierają Florydę jako miejsce swojej emerytury, na Florydę coraz więcej sprowadza się ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Wiele miejsc na Florydzie posiada bardzo dobre szkoły publiczne! W Osprey koło Sarasoty znajduje się szkoła dla dzieci wybitnie uzdolnionych Pine View, jedna z najlepszych szkół w całych Stanach Zjednoczonych, oferująca naukę od 2 do 12 klasy, a w Bradenton znajduje się znana akademia sportowa IMG Academy, gdzie wielu sportowców udoskonala swoje umiejętności, m.in. w tenisie czy piłce nożnej.

Floryda swoimi walorami przyciąga też wielu celebrytów. Część z nich mieszka tutaj na stałe, a inni posiadają tutaj swoje domy wakacyjne. Anna Kournikova, Oprah Winfrey, Shakira, Lenny Kravitz, Stephen King, Jennifer Lopez czy Matt Damon to tylko niektóre z gwiazd, które mają na Florydzie swoje posiadłości.

Więcej na nieruchomoscifl.com/dlaczego-warto-zainwestowac-w-nieruchomosc-na-florydzie

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *