Zielona rzeka w Tampie na St. Patrick’s Day

Wszystkie Wydarzenia

Jedno z najfajniejszych wydarzeń, w jakich uczestniczyliśmy. :) River O’ Green w Tampie, czyli rzeka zafarbowana na zielono z okazji Dnia Św. Patryka!

Impreza River O’Green zaczęła się o godz. 11 rano. Ponieważ my przyjechaliśmy później, zobaczyliśmy już rzekę w pełnej okazałości.

Mowa o rzece Hillsborough River, której fragment znajdujący się przy parku Curtis Hixon Waterfront Park został zafarbowany na zielono z okazji Dnia Św. Patryka. W miarę upływu godzin rzeka powracała do swojego naturalnego koloru. :)

Oprócz farbowania rzeki, na pikniku w parku można było m.in. posłuchać muzyki na żywo czy napić się piwa. :) Wiele osób skorzystało też z okazji i pływało na łódkach czy innych “pojazdach wodnych” po zielonej rzece. :)

Oczywiście wiele osób ubranych było na zielono lub miało na sobie jakieś zielone akcesoria: biżuterię, kapelusze itp.

My już sobie obiecaliśmy, że za rok wyjedziemy wcześniej, żeby zobaczyć sam moment farbowania rzeki. Oczywiście to Wam zrelacjonujemy. :)

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia naszego filmiku i zdjęć z tego wydarzenia.

[Not a valid template]

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *