Nasz kolejny spacer w Tampie :)

Ciekawe miejsca Wszystkie

Korzystając z okazji, że byliśmy ostatnio na meczu piłkarskim naszego syna w Tampie, postanowiliśmy wybrać się na nasz kolejny spacer w tym mieście. :)

Zaczęliśmy od Channelside Bay Plaza, gdzie zaparkowaliśmy samochód, a później udaliśmy się wzdłuż Riverwalk (o czym pisałam już na kierunekfloryda.com/spacer-wzdluz-riverwalk-w-tampie) i doszliśmy aż do Curtis Hixon Waterfront Park. Jest to park, znajdujący się przy Glazer Children’s Museum, z fontannami i pięknymi wysokimi palmami. :)

W Channelside Bay Plaza mieliśmy okazję zobaczyć z bliska ogromny prom wycieczkowy. Szkoda, że przegapiliśmy, jak odpływał, bo również to moglibyśmy Wam pokazać. Na pewno będzie jeszcze ku temu niejedna okazja. :)

Nie będę się rozpisywać więcej o naszym spacerze, ponieważ trasę tę opisywałam już wcześniej. Zachęcam jednak do obejrzenia filmu i zdjęć. :)

[Not a valid template]

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Nasz kolejny spacer w Tampie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *