Bayfront Boat Show w Sarasocie

Wszystkie Wydarzenia

W ten weekend w Sarasocie odbywa się pokaz łodzi i jachtów. Dzięki temu każdy ma okazję nie tylko zobaczyć te cuda z bardzo bliska, ale też wejść na pokład i zwiedzić ich wnętrza. :) I to wszystko zupełnie za darmo. :)

Pokaz odbywa się przede wszystkim po to, żeby zaprezentować łodzie osobom zainteresowanym ich kupnem. :) Hmmm… kto by nie chciał takiego cuda? Ceny jednak często zaczynają się od kwoty, jaką płaci się za mieszkanie a dochodzą do takich, za które można kupić przepiękną rezydencję…

Mimo że niestety zakupem jachtu nie byliśmy zainteresowani, ale z chęcią wybraliśmy się na to wydarzenie, żeby chociaż wsiąść na pokład i zobaczyć jak coś takiego wygląda w środku. Najdroższy jacht kosztował 1,5 mln $. Głównie przez to, że był to model z 2017 roku.

Niestety było pochmurno, dlatego film i zdjęcia nie są jak często pełne błękitnego nieba. ;) Mimo tego naprawdę warto je obejrzeć. :)

A tych, którzy kiedyś będą mieli okazję iść na taki Boat Show, gorąco do tego zachęcamy. Można przez chwilę poczuć się jak milioner. :)))

[Not a valid template]

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Bayfront Boat Show w Sarasocie

  1. Jako ze z mężem i dziećmi lubimy spędzać czynnie wolny czas, również podczas wakacji mieliśmy mozliwość przygladnięcia sie jachtom zacumowanym w Mikołajkach.Jednakże nie w środku :( Tam niestety nas nie wpuszczono ,chroniac swoją prywatność.Fajnie że pokazujecie to na swoim blogu .

    1. Tutaj normalnie też nie można wchodzić do środka. Boat Show to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego udostępniają wnętrza dla zwiedzających. ;) Ale też nie wszystkie. Udostępnili tylko te na sprzedaż. Niektóre były pozamykane. ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *