Marina Jack w Sarasocie

Ciekawe miejsca Sarasota Wszystkie

Niedługo po naszym przylocie na Florydę, wybraliśmy się na spacer przy porcie Marina Jack. Miejsce piękne, z alejkami spacerowymi, ławeczkami, a przede wszystkim z niesamowitymi widokami na zatokę Sarasota Bay.

Port Marina Jack istnieje od 1968 roku i znajduje się w centrum Sarasoty. Port oferuje wiele różnych atrakcji, m.in. wynajem łodzi, jachtów czy rejsy, w trakcie których można zobaczyć delfiny na wolności. :)

Obok portu znajduje się Bayfront Park z alejkami spacerowymi i ławeczkami, z których można podziwiać m.in. Zatokę Sarasota Bay i Most Ringling Bridge.  W parku oprócz słynnej fontanny z delfinkami jest również fontanna, w której mogą się schłodzić najmłodsi, jednak akurat jak my tam byliśmy, była zamknięta z przyczyn technicznych. :) Do portu można spokojnie dojechać samochodem i zaparkować na dużym, bezpłatnym parkingu.

Zachęcam do obejrzenia poniższych zdjęć i filmiku z naszego spaceru.

[Not a valid template]

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

1 thought on “Marina Jack w Sarasocie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *