Suncoast Boat Show 2017 w Sarasocie

Wszystkie Wydarzenia

W dniach 21-23 kwietnia 2017 w Sarasocie w porcie Marina Jack odbył się 35-ty Suncoast Boat Show. Każdy miał okazję przyjść i zobaczyć setki łodzi i jachtów, kupić je w promocyjnych cenach, a nawet zwiedzić ich wnętrza. :)

Na takim wydarzeniu, każdy chociaż przez chwilę może poczuć się jak milioner. Rzadko się zdarza okazja, żeby usiąść za sterami jachtu wartego prawie 8 mln $ czy zwiedzić jego wnętrza. To jak wygląda taki jacht w środku naprawdę robi wrażenie. Pokoje jak w hotelu (jedynie trochę mniejsze ;) ), łazienki z prysznicami, garderoba, pralnia, kuchnia, a nawet mini siłownia! Dla podróżnika idealne rozwiązanie… zamiast kupować dom i wydawać pieniądze na wycieczki, bilety lotnicze itp., można kupić jacht i żyć pływając od portu do portu. Może to dobry pomysł na emeryturę? :)

Żeby zwiedzić większość łodzi czy jachtów, trzeba było wejść na pokład w skarpetkach lub na bosaka (buty zostawiało się przed łodzią). ;) Na niektóre jachty, szczególnie te największe należało wchodzić w towarzystwie agenta, który oczywiście miał nadzieję, że może my będziemy tymi wybrańcami, którzy skuszą się na zakup za jedyne… echhh… ceny tak samo jak same jachty robiły wrażenie. Najdroższy kosztował prawie 8 mln $, chociaż można było znaleźć równie piękne okazy za mniejsze kwoty… ;)

Korzystając z okazji zwiedzania najdłuższego jachtu (100 stóp = 30.5 m) zapytaliśmy agentki, czy takim jachtem można dopłynąć do Europy. Jak najbardziej, na jednym baku paliwa można dopłynąć i zajmie to ok. tydzień czasu. :)

Oprócz jachtów i łodzi, na show były stoiska z wyposażeniem jachtów, silnikami i innymi przydatnymi produktami dla miłośników łodzi. Nie zabrakło też innych stoisk, m.in. tych z jedzeniem czy piciem. :)

Zachęcamy Was do obejrzenia powyższego filmu oraz poniższej galerii zdjęć.

[Not a valid template]

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *