Blue Patio Sunshine

Blue Sunshine Patio Bar & Grill

Restauracje Sarasota Wszystkie

Do Blue Sunshine Patio Bar & Grill w porcie Marina Jack w Sarasocie planowaliśmy się wybrać już od dawna. W końcu się udało. ;)

[Not a valid template]

W Blue Sunshine można zjeść zarówno w środku jak i na zewnątrz budynku. Na zewnątrz jest o tyle lepiej, że można podziwiać widok zatoki Sarasota Bay oraz stojących przy samej restauracji jachtów. Natomiast w lecie może być za gorąco, szczególnie w ciągu dnia, dlatego większość osób siedzi w środku budynku. Nam w porze lunchu udało się znaleźć stolik częściowo na zewnątrz częściowo w środku, dzięki czemu jeszcze dosięgała nas klima i jednocześnie mogliśmy podziwiać widoczki. :)

Jeśli chodzi o jedzenie, było naprawdę dobre, a i ceny przystępne. Ja zamówiłam sobie BLUE SUNSHINE POTATO CHIPS & CHEESE (Crispy Fried Homestyle Potato Chips topped with our Queso Cheese Sauce, Green Onions, Black Olives, Diced Fresh Tomatoes and Sour Cream), mój mąż QUESADILLA WITH CHICKEN (Prepared with Jack Cheddar Cheese and Pico de Gallo. Served with Salsa, Sour Cream and Guacamole), a mój syn WARM PRETZEL STICKS & QUESO (Freshly Baked Pretzel Sticks served with Queso Dipping Sauce). Wszystkie te trzy dania znajdziecie na powyższych zdjęciach.

Restaurację tę polecamy każdemu, kto będzie miał okazję być w Sarasocie. Najpierw spacer po parku Bayfront Park, a na koniec lunch albo kolacja w Blue Sunshine albo na odwrót. :)

Więcej informacji o tej restauracji oraz menu znajdziecie na www.marinajacks.com/water-front-dining/blue-sunshine-patio.html

W budynku Marina Jack znajdują się również dwie inne restauracje dla bardziej wymagających klientów. :)

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć oraz poniższego filmiku, na którym widać zarówno widoczki z restauracji jak i jej okolice.

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

4 komentarze do “Blue Sunshine Patio Bar & Grill

  1. W maju wybieramy sie z rodziną na wakacje na Floryde i własnie czytamy wszystkie wpisy i wybieramy coś dla siebie:)

  2. Dziękuję za kolejną podpowiedź :) Jestem w trakcie przygotowań,planów na mój wyjazd do USA ale nie robię nic na tzw.chybcika.Oczywiście chciałabym,żeby to wszystko co chcę,było już teraz ale jak mówi przysłowie:”Co się odwlecze,to nie uciecze”,prawda? ;) Pozdrawiam serdecznie i cieszę się,że Państwu sprawa przeprowadzki potoczyła się w końcu pozytywnie. :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *