Roof Bar & Eats w hotelu Westin w Sarasocie

Restauracje Wszystkie

Jeśli macie okazję być w Sarasocie i chcecie zobaczyć to miasto z góry, koniecznie wybierzcie się na dach hotelu Westin. Znajduje się na nim bar z przepięknymi widokami na centrum Sarasoty.

Od razu zaznaczam, na dach może wjechać każdy, nie potrzebna jest rezerwacja i nie musicie wydawać tam fortuny. My pojechaliśmy tam z myślą, że wypijemy drinka podziwiając widoki, ale po sprawdzeniu menu, stwierdziliśmy, że przy okazji zjemy lunch. Naprawdę polecamy. Mój syn stwierdził, że takich dobrych krewetek wcześniej nie jadł (chociaż wiadomo jest to kwestia gustu), a Quesadilla, którą ja uwielbiam i którą jadłam nieraz w wielu miejscach, była naprawdę dobra.

No i te widoki… Zobaczycie m.in. port Marina Jack i nowo budowane rondo w centrum Sarasoty. A z drugiej strony m.in. Selby Library, hotel Art Ovation czy hotel Ritz Carlton.

Na dachu jest naprawdę dużo miejsca do siedzenia i jak my byliśmy w sobotę w ciągu dnia, było dużo miejsc wolnych.

A dla chętnych jest również basen. Podobno można sobie wykupić na niego dzienną wejściówkę (nie korzystaliśmy). 

Naprawdę polecamy. Przy hotelu jest valet parking, ale słyszałam opinię, że trzeba trochę czekać na samochód. My zaparkowaliśmy na parkingu przy porcie jachtowym Marina Jack i przeszliśmy się kawałek do hotelu.

Zachęcamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć i krótkiego filmiku. Następnym razem musimy się tam wybrać na zachód słońca, podobno też jest pięknie.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *