Mrs. Mac’s Kitchen w Key Largo na Florydzie

Restauracje Wszystkie

Mrs. Mac’s Kitchen znajduje się w Key Largo na południu Florydy w drodze na Key West. Została otwarta w 1976 roku i swoją nazwę zawdzięcza mamie Jeffa MacFarlanda, mamie, której większość przepisów przetrwała do dzisiaj.

Uwielbiamy lokalne restauracyjki, szczególnie te z historią. Dlatego słysząc wcześniej o restauracji Mrs. Mac’s Kitchen, zatrzymaliśmy się w niej wracając jakiś czas temu z Key West. Nie tylko dobre jedzenie sprawia, że warto się tam zatrzymać, ale również wystrój restauracji. Kiedyś pisaliśmy Wam o barze wyklejonym dolarówkami. Ta restauracja jest “wyklejona” tablicami rejestracyjnymi, nawet lampy są zrobione z tablic.

Na tablicach każdy klient może się podpisać. My to również zrobiliśmy. Jak kiedyś tam będziecie, do czego namawiamy, zerknijcie, czy nasze podpisy jeszcze tam są.

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z tej restauracji, a jak chcecie się o niej dowiedzieć więcej, wejdźcie na stronę www.mrsmacskitchen.com

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *