Bubba Gump – restauracja i sklepik inspirowane filmem “Forrest Gump”

Restauracje Wszystkie

Pamiętacie Bubbę, przyjaciela Forresta Gumpa? Jakiś czas temu w trakcie wizyty w Fort Lauderdale, natrafiliśmy na restaurację Bubba Gump, inspirowaną właśnie filmem “Forrest Gump”. Oczywiście głównym daniem były krewetki. :)

[Not a valid template]

Pierwsza restauracja Bubba Gump Shrimp została otwarta w 1996 roku w Kaliforni. Aktualnie restauracje Bubba Gump działają nie tylko w USA, ale również w innych krajach, m.in. w Meksyku, Malezji i Anglii. Na Florydzie w Bubba Gump można zjeść w Fort Lauderdale, Orlando, Madeira Beach, Daytona Beach, Miami i Destin.

Nigdy nie byłam fanką owoców morza, jednak w tej restauracji musiałam zamówić krewetki. :) Były naprawdę dobre. A i sama restauracja fajna. Menu bardzo bogate, a i ceny jak na taką restaurację, przystępne. Oprócz słynnych krewetek w menu można znaleźć inne owoce morza, sałatki, kanapki czy desery.

Restaurację od oceanu dzieli tylko ulica, dlatego można się tutaj poczuć naprawdę jak na wakacjach. Akurat jak my byliśmy, było pochmurno i wietrznie, ale i tak nam się podobało.

Przed budynkiem restauracji i sklepiku stoi kopia słynnej ławki Forresta Gumpa. Można na chwilę przysiąść przy jego walizce i założyć jego buty. Oczywiście koniecznie trzeba to uwiecznić na zdjęciu. :) Restauracja jest połączona ze sklepikiem, gdzie można kupić różne pamiątki, gadżety, ubrania itp. związane z filmem “Forrest Gump”.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o Bubba Gump, odwiedźcie ich stronę internetową www.bubbagump.com

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *