Parada na Memorial Day w Sarasocie

Wszystkie Wydarzenia

Ostatnio z okazji Memorial Day wybraliśmy się na paradę w centrum Sarasoty. Parada ta różniła się od tych, w których uczestniczyliśmy wcześniej…

Wcześniej byliśmy już na paradach z okazji 4 lipca, na paradzie łodzi czy paradzie świątecznej. Ta była trochę inna, bardziej skupiająca się nie na pokazaniu show, ale na upamiętnieniu tych, którzy zginęli w różnych walkach. Oczywiście nie zabrakło też weteranów, nawet tych walczących w II Wojnie Światowej. Kiedy ci przechodzili w paradzie, inni często bili im brawo, dziękując za ich służbę.

Parada jak zwykle rozpoczęła się przejazdem motorów policyjnych. Częstym elementem parady była muzyka grana nie tylko przez pojedyncze osoby, ale również przez orkiestry z lokalnych liceów.

Wszędzie było widać flagi amerykańskie, nawet w ubiorze niektórych uczestników. Najważniejsze, że pogoda dopisała i nasi goście z Polski mogli zobaczyć coś co wcześniej oglądali tylko w telewizji… sposób czczenia weteranów trochę inny niż ten w Polsce…

Zachęcamy Was do obejrzenia filmu oraz naszej galerii zdjęć…

[Not a valid template]

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *