Świąteczna Parada Łodzi w Sarasocie 2015

Boże Narodzenie Wszystkie

W ostatnią sobotę już po raz drugi mieliśmy okazję oglądać łodzie ozdobione świątecznymi lampkami. :) Mimo że było to mniejsze widowisko niż rok temu, opłacało się trochę poczekać. :)

Na łódki czekaliśmy przy Porcie Marina Jack, gdzie zebrała się spora grupa ludzi, rozsiadając się na krzesełkach, leżaczkach czy kocach. Dzięki temu, że byliśmy praktycznie przy samym kanale, którym łodzie wpływały do portu, mogliśmy je podziwiać z bliska.

Łódki wpływały do portu, gdzie były oceniane przez specjalną komisję. Musiały się “obrócić” i pokazać ze wszystkich stron. :) Niestety nie możemy znaleźć nigdzie informacji, które zostały wybrane jako te najpiękniejsze. Na nas największe wrażenie zrobiła łódka-ciuchcia z Elmo, którą widzieliśmy również rok temu.

Oczywiście zarówno zdjęcia jak i film nie oddają całej atmosfery jaka tam panowała, ale i tak zachęcamy do ich obejrzenia.

[Not a valid template]

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *