Air Show w Miami Beach 2017

Wszystkie Wydarzenia

Z okazji Memorial Day, w ostatni weekend w Miami Beach organizowany był Air Show. Ponieważ mój mąż jest fascynatem samolotów oraz korzystając z okazji, że mamy gości z Polski, postanowiliśmy zrobić sobie w niedzielę wycieczkę do Miami Beach.

Air Show odbywał się pod nazwą “National Salute to America’s Heroes”. Były zarówno pokazy na morzu (a dokładniej na oceanie), gdzie prezentowały się statki wojenne, jak i na niebie. My bardziej się skupiliśmy na pokazach na niebie.

Pokazy można było obserwować z plaży w Miami Beach, jak również z okolic plaży, gdzie w upalny dzień wiele osób chowało się w cieniu pod palmami. Przy plaży zorganizowane były również inne atrakcje, w których z chęcią uczestniczył mój syn. W specjalnie porozstawianych ciężarówkach za pomocą nowoczesnych technologii można było na chwilę poczuć się jak prawdziwy pilot. ;)

Na niebie prezentowały się przeróżne samoloty. Widzieliśmy myśliwce (F-16, F-18, F-22, A-10), samoloty transportowe, bombowiec strategiczny B-1 oraz śmigłowce. Wszystkie dały niesamowite show. Niektóre prezentowały się pojedynczo, a inne w grupie, np. tankowiec z dwoma śmigłowcami lecącymi za nim. Na koniec pokazów widzieliśmy też wspólny przelot samolotów P-51 Mustang, F-16 i F-22. Jak chyba w każdej tego typu imprezie nie zabrakło skoków spadochroniarzy.

Impreza naprawdę godna polecenia. Myślę, że za rok również skorzystamy z okazji, że mieszkamy tylko 3 godziny od Miami Beach, żeby zobaczyć te niesamowite pokazy (jeśli oczywiście się znowu odbędą).

Tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia nagranego przez nas filmu oraz galerii zdjęć.

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *