Swordfish Grill

Swordfish Grill & Tiki Bar w Cortez na Florydzie

Restauracje Wszystkie

Ostatnio wybraliśmy się do restauracji Swordfish Grill & Tiki Bar w Cortez koło Bradenton. Byliśmy nieopodal i palcem po mapie wybraliśmy tę restaurację czytając wcześniej jej pochlebne opinie. Warto było!

Jeśli mamy gdzieś coś zjeść, staramy się wybierać miejsca, gdzie można siedzieć na świeżym powietrzu i najlepiej przy wodzie. Takie są uroki Florydy i trzeba z nich korzystać pełnymi garściami! 

Palcem po mapie wybraliśmy Swordfish Grill & Tiki Bar. Jak zwykle poprosiliśmy o miejsca na zewnątrz, dzięki temu siedzieliśmy prawie przy wodzie. Na drewnianym tarasie były prawie wszystkie stoliki zajęte. Nic dziwnego. Muzyka na żywo plus naprawdę dobre jedzenie sprawiają, że to miejsce jest dosyć popularne. Dodatkowo tuż przy restauracji można poobserwować przesympatyczne pelikany, których my widzieliśmy tam naprawdę sporo.

Z czystym sumieniem polecamy to miejsce, dlatego jak będziecie w okolicy, warto tam wstąpić. 

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej albo zobaczyć, co dokładnie ma do zaoferowania ta restauracja, wejdźcie na ich stronę oficjalną www.swordfishgrillcortez.com. Miłośnikom krewetek polecamy Shrimp & Grits, a tym co wolą tradycyjne ryby Grouper Dinner.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *