Miniaturki namiotów

Ciekawostki Wszystkie Zakupy

Ponieważ coraz więcej osób namawia nas na kempingowanie, postanowiliśmy obejrzeć ofertę namiotów w jednym z sarasockich sklepów. :) W Warszawie oglądaliśmy namioty w wielkości 1:1 przed sklepem Decathlon. Tutaj, w sklepie Sports Authority, mieliśmy do dyspozycji miniaturki namiotów. :)

Miniaturki namiotów

 

Miniaturki namiotów jak pozostałe produkty, stały na półkach, a nad i pod nimi można było wybrać sobie namiot już normalnej wielkości. :) Małe namiociki można było normalnie otworzyć, zajrzeć do środka, dotknąć materiału. Czuliśmy się jakbyśmy oglądali produkty stworzone dla lalek Barbie. :)

Ciekawa jestem, czy tylko dana firma produkuje takie miniaturki czy jest to bardziej powszechne.  Spotkaliście się z czymś takim?

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Miniaturki namiotów

    1. :))) My właśnie jeździliśmy do Decathlonu na Targówku i często stały ogromne namioty przed sklepem. :) W sklepie też stały, ale te mniejsze. Miniaturek nie było, a może ich nie zauważyliśmy? :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *