Smugglers Cove

Minigolf Smugglers Cove w Sarasocie

Ciekawe miejsca Sarasota Wszystkie

Korzystając z ostatniej przerwy świątecznej postanowiliśmy wybrać się na minigolfa do Smugglers Cove w Sarasocie. Oprócz gry w minigolfa, mieliśmy okazję nakarmić małe aligatorki, które na stałe mieszkają w tym miejscu. :)

Trasa minigolfa przebiega pośród palm, wodospadów, skał itp. Na początku każdy gracz dostaje kij i piłkę, a każda grupa tabelkę, w której zapisuje wyniki. Trasa składa się z 18 dołków, ulokowanych m.in. na statku pirackim, w jaskiniach czy na wzgórzach. Po zaliczeniu danego dołka przez każdego gracza, grupa przechodzi do kolejnego dołka. :)

Trasa zaczyna i kończy się w tym samym miejscu, gdzie mieszkają małe aligatorki. Można zakupić dla nich specjalne jedzenie, które spuszcza im się na wędce. Wtedy jeden z aligatorów podpływa i wyszarpuje jedzenie. :) Na szczęście aligatory znajdują się dosyć daleko od ludzi, dlatego są znikome szanse na bliskie spotkanie. :)

Mimo, że minigolf nie kosztuje mało, bo 13 $ od osoby dorosłej i 12 $ od dziecka, a czas takiej trasy trwa ok. godziny, to naprawdę się opłaca. :) My bawiliśmy się świetnie!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej atrakcji, zapraszamy na www.smugglersgolf.com/location/sarasota

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia filmu oraz poniższych zdjęć.

[Not a valid template]

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *