Trochę zmian

Nasz blog Wszystkie

Dziękujemy wszystkim, którzy śledzą naszego bloga. Wiemy, że większość osób to osoby z Polski, które zainteresowane są tym jak się żyje na Florydzie, ale mamy również coraz więcej fanów, którzy mieszkają nie tylko na Florydzie, ale i w innych stanach.

Specjalnie dla Was wszystkich dodajemy coraz więcej przydatnych rzeczy i informacji na naszym blogu. Niedawno powstały nowe działy, m.in. z listą polskich sklepów oraz agentami nieruchomości mówiącymi po polsku.

Wszystko postaramy się na bieżąco aktualizować i uzupełniać, a już niedługo zobaczycie nowe działy z informacjami przydatnymi szczególnie dla tych, którzy mieszkają na Florydzie lub zamierzają się tutaj przeprowadzić. :)

Tymczasem zachęcamy Was do zapoznania się z odświeżonym działem “Polskie sklepy“, w którym dodaliśmy m.in. mapkę Google, na której zamieszczone są sklepy z naszej listy.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami oraz tych, którzy mają jakiekolwiek pomysły, uwagi, propozycje, zachęcamy do kontaktu z nami na kierunekfloryda.com/kontakt

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *